Aerotrim

Fotografie atrakce Aerotrim

Popis atrakce

Nevíte, kde Vám hlava stojí? Lepší to nebude. Aero je atrakce, kterou si nejvíce užijí milovníci zábavných parků, horských drah a závratí.

Rotace podél tří os vytvoří úplně nový druh pohybu vzdáleně připomínající stav beztíže. I ostřílení borci si uvědomí že nahoře, dole, vlevo a vpravo jsou hodně relativní pojmy. Atrakce aero vám pomůže Vaše zábavné odpoledne pořádně roztočit.

Technický popis a požadavky

Prostor záboru 5 x 5 m, výška 5,5 m, váha 420 kg. Instalace atrakce na rovný a pevný povrch. Simulátor stavu beztíže – simuluje pohyb účastníka ve 3 osách. Atrakce je nepřenosná, umožňuje pouze venkovní produkci.

cena atrakce

Za 4 hodiny provozu: 12.000 Kč; za každou další hodinu: 500 Kč (bez DPH).


V kategorii: Atrakce pro dospělé, Adrenalinové atrakce, Simulátory a trenažéry, Atrakce


  • Obrázek atrakce Aerotrim
  • Obrázek atrakce Aerotrim
  • Obrázek atrakce Aerotrim
  • Obrázek atrakce Aerotrim
  • Obrázek atrakce Aerotrim
  • Obrázek atrakce Aerotrim
  • Obrázek atrakce Aerotrim

Aerotrim (simulátor stavu beztíže) je zábavná atrakce určená převážně pro dospělé, případně pro děti (od určeného věku). Aerotrim je mobilní trenažér, který se skládá ze třech soustředných kruhů a umožňuje tak pohyb účastníka zajištěného uvnitř kruhu ve třech osách. Obsluha kruhy postupně roztočí a aerotrim simuluje stav beztíže. Účastník zažívává na trenažéru pocit dezorientace v prostoru jako zažívají akrobatičtí piloti či kosmonauti.

Aerotrim nabízí zábavu jak samotným účastníkům, tak přihlížejícím divákům. Je vhodný pro zábavní show, jako doplňková atrakce při pořádání zábavných programů, firemních akcí, sportovních a různých hromadných akcích.

Líbí se Vám tato atrakce?

Vyplňte nezávazný formulář a my Vás budeme kontaktovat.


Sociální sítě

Rychlý kontakt

Zábavní servis s.r.o.
Tel: +420 603 110 950