O společnosti

Zábavní servis je divize Agentury Říha s.r.o., dlouholetého poskytovatele zábavných atrakcí a programů.  Velká část nabízených atrakcí nám patří a ostatní realizujeme s dlouholetými partnery. Nečekají tak na Vás žádná překvapení kromě těch příjemných, která si objednáte. Je to tak jednoduché: Předem s Vámi dohodneme potřebné detaily objednané atrakce nebo zábavného programu, ověříme všechny technické předpoklady pro relizovatelnost atrakce.

Rádi Vám poradíme s výběrem atrakcí s ohledem na typ akce a Vaše prostorové a technické možnosti. V dohodnutý termín dorazíme tak, aby vše začalo včas. Servis atrakcí zajišťujeme zkušenými lidmi, na které se můžete na místě spolehnout stejně jako my. Je v našem zájmu, aby kvalita Vašeho zábavného odpoledne předčila Vaše představy.

Velkou část našich klientů tvoří dlouhodobí zákazníci, kterých se můžete zeptat na spokojenost s naším servisem. Jako první krok na cestě k Vašemu zábavnému programu vyplňte poptávkový formulář, nebo nám jen pošlete své kontaktní údaje a my se Vám během několika hodin ozveme. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Sociální sítě

Rychlý kontakt

Zábavní servis s.r.o.
Tel: +420 603 110 950